Достапни линкови

Германскиот веник Билд објави дека сопругата на францускиот претседател Никола Саркози, Карла Бруни, е трудна. Весникот го цитира таткото на Саркози, кој изјавил дека не е познат полот на детето, но изразил убеденост дека ќе биде девојче и убаво како мајката Карла.
XS
SM
MD
LG