Достапни линкови

Временска прогноза - сончево и топло


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Утринската температура се движи од еден до осум, а дневната од 16 до 22 степени. Во Скопје слично време со температура до 20 степени.
XS
SM
MD
LG