Достапни линкови

Временска прогноза-променливо облачно


Времето ќе биде променливо облачно со повремени локални врнежи од дожд, на некои повисоки места дожд и снег, а на планините од снег. Ќе дува слаб до умерен ветер од североисточен правец. Температурата ќе достигне до 14 степени.
XS
SM
MD
LG