Достапни линкови

Во Будва завршува конференцијата на министрите за правда од ЈИЕ


Во Будва завршува Регионалната Конференција на министрите за правда и внатрешни работи на Југоисточна Европа насловена „Јакнење на борбата против организираниот криминал во ЈИЕ“.На средбата учествува министерот за правда Михајло Маневски.
XS
SM
MD
LG