Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево и топло со умерена облачност


Времето ќе биде сончево и топло со умерена облачност. Ќе дува слаб јужен ветер. Температурата ќе се движи од 12 до 20 степени.
Во Скопје и околината, слично време со температура до 17 степени.
XS
SM
MD
LG