Достапни линкови

Во Стразбур Состанок на Европскиот ПарламентВо Стразбур денеска треба да се одржи состанок на одборот на Европскиот парламент.На состанокот треба да говори известувачот од Советот на Европа Дик Марти, авторот на извештајот за трговија со органи на Косовo .
XS
SM
MD
LG