Достапни линкови

Во пожар во Атина, шестмина загинати


Атина
Шест луѓе загинале во денешниот пожар во една продавница за облека во Атина, соопшти полицијата. Се уште не била извршена идентификација на телата, но се верува дека станува збор за кинези.
XS
SM
MD
LG