Достапни линкови

Временска прогноза- променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно и потопло со подолги сончеви периоди.Утринската температура се движи од минус седум до минус два, а дневната од три до 10 степени. Во Скопје слично време. Утринската температура се спушти до минус два, а дневната ќе достигне до седум степени.
XS
SM
MD
LG