Достапни линкови

Временска прогноза - Облачно и студено


Времето денеска ќе биде облачно и студено со локални врнежи од снег. Утринската температура се движи од минус два до два, а дневната од еден до шест степени. Во Скопје, облачно време со температура до пет степени.
XS
SM
MD
LG