Достапни линкови

Временска прогноза- променливо облачно


Денеска не очекува променливо облачно време со појава на магла во одделни котлини во утринските часови. Температурите ќе се движат од еден до девет степени. Во Скопје и околината променливо облачно време со температура до пет степени.
XS
SM
MD
LG