Достапни линкови

Временска прогноза-облачно со појава од снег


Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремени локални врнежи од снег. Ќе дува слаб до умерен северен ветер. Температурата ќе се движи од минус седум до пет степени. Во Скопје температурата ќе достигне до еден степен.
XS
SM
MD
LG