Достапни линкови

Судискиот Крал Абдула објави бенефиции за саудијците


Саудискиот Крал Абдула денеска се врати во земјата по неколкумесечното опоравување во Мароко од операција на кичмата во САД.
Абдула пред доаѓањето објави серија бенефиции за саудијците, во екот на немирите во соседните арапски земји.
XS
SM
MD
LG