Достапни линкови

Временска прогноза - Сончево со умерена облачност


Времето ќе биде сончево со умерена облачност. Утринската температура се движи од минус еден до четири, а дневната од шест до 13 степени.
Во Скопје слично време со температура до 11 степени.
XS
SM
MD
LG