Достапни линкови

Временска прогноза-сончево


Денеска времето во Македонија ќе биде сончево. Утринската температура се движи од минус девет до три, а дневната од девет до 16 степени. Во Скопје и околината слично време. Утринската температура се спушти до минус четири, а дневната ќе се искачи до 13 степени.
XS
SM
MD
LG