Достапни линкови

Временската прогноза- сончево


Денеска не очекува сончево и релативно топло време. Во одделни котлини ќе има услови за појава на слаба утринска магла. Температурата ќе се движи од 13 до 21 степен. Во Скопје слично време, со температура до 14 степени.
XS
SM
MD
LG