Достапни линкови

Временска прогноза- сончево но студено


Денеска не очекува сончево но студено време со умерена облачност, а во западните делови на земјава се очекуваат врнежи на дожд и снег. Во одделни котлини ќе има појава на слаба магла.Температура ќе се движи од минус пет до осум степени. Во Скопје се очекува температурата да достигне до четири степени.
XS
SM
MD
LG