Достапни линкови

Временска прогноза-облачно и дождливо


Времето денеска ќе биде облачно со повремени врнежи од дожд, а на планините од снег.Температурата ќе се движи од два до девет степени. Во Скопје слично време со температура до шест степени.
XS
SM
MD
LG