Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Денеска не очекува сончево време. По котлините и речните долини во утринските часови ќе има слаба магла. Утринската температура ќе се движи од минус шест до минус два, а дневната од пет до 15 степени. Во Скопје слично време со температура до 11 степени.
XS
SM
MD
LG