Достапни линкови

Божиќни песни во ГТЦ во Скопје


Случајните минувачи во ГТЦ во Скопје вечерва имаа можност да проследат неколку божиќни песни во изведба на верниците од христијанската црква „Слово на надеж“.

XS
SM
MD
LG