Достапни линкови

Времето денеска сончево


Сончево и релативно топло време не очекува во последниот ден ог годинава. Посебно важна информација за оние кои новата година ќе ја дочекаат на отворено небо – температурите ќе бидат над нулата и ќе се движат во интервалот од 3 до 10 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG