Достапни линкови

Временска прогноза-сончево и тивко


Времето денеска ќе биде сончево и тивко со ниски утрински температури. Претпладне по одделни котлини ќе има појава на слаба магла. Температурата ќе се движи од два до девет степени. Во Скопје ќе биде сончево со ниска утринска температура. Температурата ќе достигне до четири степени.
XS
SM
MD
LG