Достапни линкови

Времето денеска сончево, но студено


Времето во Македонија ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северозападен ветер. Температурата ќе се движи од минус еден до седум степени.
Во Скопје ќе биде сончево со умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен северозападен ветер. Температурата ќе достигне до три степени.
XS
SM
MD
LG