Достапни линкови

Временска прогноза-студено


Времето денеска ќе биде сончево и студено, со умерена облачност. Ќе дува умерен ветер од северен правец. Температурата ќе се движи од минус два до четири степени.
Во Скопје и околината слично време со температура до два степени.
XS
SM
MD
LG