Достапни линкови

Божиќна миса во живо - он лине, достапна и на Ајфон


Ватикан соопшти дека традиционалната божиќна миса на Папата Бенедик 16-ти ќе биде емитувана во живо на интернет на 6 јазици и достапна за корисниците на Ајфон. Мисата која ќе биде оддржана на италијански јазик ќе биде преведена на англиски, германски, португалски , шпански и француски.
XS
SM
MD
LG