Достапни линкови

Претседателот на Комисијата за меѓународна соработка на Думата во Македонија


Константин Косачев, претседател на Комисијата за меѓународна соработка на Државната дума на Руската Федерација, денеска е во официјална посета на Република македонија. Предвидено е тој претпладнево да се сретне со претседателот Ѓорѓе Иванов.
XS
SM
MD
LG