Достапни линкови

Временска прогноза: облачно со врнежи од снег


Времето денеска ќе биде променливо облачно и студено со повремени снежни врнежи. Врнежите ќе бидат повеќе застапени претпладне.
Температурата се движи од минус три до четири степени. Во Скопје и околината слично време со температура до вториот степен.
XS
SM
MD
LG