Достапни линкови

Ослободен холандски хуманитарец во Авганистан


Ослободени се холандскиот хуманитарец и неговиот авганистански возач, кои беа киднапирани пред повеќе од еден месец во Авганистан. Не се соопштува дали бил платен откуп.
XS
SM
MD
LG