Достапни линкови

Временска прогноза - Врнежливо со температура до 22 степени


Времето ќе биде променливо облачно, а во западните и северните делови од земјата повремено ќе врне дожд и ќе грми.
Температурата ќе се движи од девет до 22 степени.
Во Скопје и околината слично време со температура до 18 степени.
XS
SM
MD
LG