Достапни линкови

Времето ќе биде променливо со повремен дожд


Времето ќе биде променливо облачно со локален дожд, особено во западните делови. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Температурата ќе се движи од девет до 19 степени.
Во Скопје ќе биде променливо облачно со локален дожд, особено во западните делови. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Температурата ќе достигне до 18 степени.
XS
SM
MD
LG