Достапни линкови

А1, Шпиц, Време и Коха е ре организираат протести


Македонските медиуми А1 телевизија, Весниците Време, Шпиц и Коха е ре денеска организираат протести на плоштадот Пела во центарот на Скопје и во центрите на поголемите градови. Протестите ќе се оддржуваат за слобода на медумите.
XS
SM
MD
LG