Достапни линкови

Времето денеска променливо со повремен дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремен дожд. Утринските температури се движат од два до шест, а дневните ќе бидат меѓу 11 и 17 степени.
Во Скопје и околината слично време со температура до 14 степени.
XS
SM
MD
LG