Достапни линкови

Во Грција истрага за илегална трговија со бебиња


Грци и Бугарија најверојатно се вмешани во илегална трговија со бебиња, објави денеска грчкиот весник „Нафтемборики,,. Обвинителството истражувало дали во две грчки болници странски државјанки раѓале деца кои подоцна биле продавани.
XS
SM
MD
LG