Достапни линкови

Временска прогноза - Променливо облачно со повремен дожд


Времето денеска ќе биде променливо облачно со повремен дожд. Ќе дува слаб ветер претежно од јужен правец. Утринската температура се движи од два до девет, а дневната од 12 до 17 степени.
Во Скопје, слично време со температура до 16 степени.
XS
SM
MD
LG