Достапни линкови

Временска прогноза-променливо облачно


Времето денеска ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Утринската температура се движи од два до седум, а дневната од дванаесет до седумнаесет степени. Во Скопје и околината температурата ќе се искачи до 15 степени.
XS
SM
MD
LG