Достапни линкови

Времето денеска сончево и топло


Денеска не` очекува сончево и, исто како и за време на викендот, невообичаено топло време за овој период од годината. Утринската температура се спушти до првиот степен целзиусов. Во текот на денот низ Македонија се очекуваат максимални температури до 24 степени.
XS
SM
MD
LG