Достапни линкови

Временска прогноза- облачно и постудено


Времето денеска ќе биде променливо облачно, ветровито и постудено со сончеви периоди. Температурата ќе се движи од 7 до 18 степени. Во Скопје слично време, со температура до 13 степени.
XS
SM
MD
LG