Достапни линкови

Временска прогноза- врнежливо


Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд и локална појава на грмежи. Пообилни врнежи се очекуваат во попладневните часови. Температурата се движи од 12 до 18 степени. Во Скопје, слично време, со температура до 16 степени.
XS
SM
MD
LG