Достапни линкови

Европа под терористичка закана?!


Администрацијата на американскиот претседател Барак Обама денеска ќе упати официјално предупредување до американските граѓани, да бидат внимателни ако патуваат во Европа, поради можни терористички закани од исламски екстремисти. Неименувани функционери изјавија дека се очекува предупредувањето да биде објавено во текот на денов.
XS
SM
MD
LG