Достапни линкови

Двајца војници на НАТО загинаа во Авганистан


Двајца војници на НАТО загинаа во Авганистан. Едниот војник бил убиен во престрелка, а другиот загинал во експлозија на мина. Не се соопштува од кои земји се војниците.

XS
SM
MD
LG