Достапни линкови

Двајца војници на ИСАФ загинаа во источен Авганистан


Нато соопшти дека двајца војници на ИСАФ загинале при експлозија на бомба во источен Авганистан. Засега не се знае националноста на војниците.
XS
SM
MD
LG