Достапни линкови

Поштар пошта не носи!?


Поштар во Филаделфија е осуден на условна казна, откако призна дека чувал речиси 13.000 парчиња недоставена пошта во неговата гаража. 42 годишниот Дејвид Блаусер е осуден на условна казна од три години и од 500 долари казна.
XS
SM
MD
LG