Достапни линкови

Груевски не патува во Њујорк


Премиерот Никола Груевски нема да патува во Њујорк на Генералното собрание на ОН, соопштуваат во владата. Претседателот Ѓорге Иванов ќе го продолжи престојот во Њујорк и ќе го преземе планираното обраќање пред Генералното собрание на ОН.
XS
SM
MD
LG