Достапни линкови

Временската прогноза-сончево и потопло


Времето денеска ќе биде претежно сончево и малку потопло. Утринската температура се движи од 5 до 13, а дневната од 20 до 28 степени. Во Скопје дневната температура ќе се искачи до 24 степени.
XS
SM
MD
LG