Достапни линкови

Временската прогноза-сончево


Времето денеска ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Метеоролозите предвидуваат дека температурата ќе се движи од 20 до 32 степени. А температурата во Скопје ќе достигне до 29-от степен.
XS
SM
MD
LG