Достапни линкови

Временска прогноза- сончево


Денеска не очекува сончево време со мала облачност. Утринската температура ќе се движи од шест до 14, а дневната од 23 до 30 степени. Во Скопје времето ќе биде претежно сончево. Утринската температура ќе се спушти до 12, а дневната ќе се искачи до 28 степени.
XS
SM
MD
LG