Достапни линкови

Премиерот Груевски за изјавата на Фуере


Премиерот Никола Груевски за изјавата на евроамбасадорот Ерван Фуере дека е илузија оти Македонија можела да стане членка на ЕУ во 1995

XS
SM
MD
LG