Достапни линкови

Убиен полициски функционер во Дагестан


Висок полициски функционер денеска беше застрелан во руската република Дагестан. Убиениот бил шеф на федералниот округ за антиекстремизам во Северен Кавказ.


XS
SM
MD
LG