Достапни линкови

Писмо од Иванов до Обама


Претседателот Ѓорге Иванов денеска, по повод годишнината од нападите на САД на 11 септември 2001 година, упати писмо до американскиот претседател Барак Обама. Настаните од тој ден не смеат никогаш да бидат заборавени, пишува претседателот Иванов.
XS
SM
MD
LG