Достапни линкови

Четиринаесетта Европска конференција за енергетика во Охрид


Денеска во Охрид ќе се отвори четиринаесеттата по ред Европска конференција за енергетика електроника и управување со движењето. Предвидено е настанот да го отвори претседателот на Македонија Ѓорѓе Иванов.
XS
SM
MD
LG