Достапни линкови

Времето денеска сончево


Денеска не` очекува сончево време со локална умерена облачност. Поради бранот заладување, утринската температура се спушти на шестиот степен. Дневните температури, пак, ќе се движат во интервалот од 14 до 28 степени целзиусови.
XS
SM
MD
LG